EBA Giriş eba.gov.tr 5. Sınıf Eba Girişi

2020-2021 5. sınıf eba girişi. Yeni eğitim öğretim yılında yüze eğitim öncesinde öğrenciler eba üzerinden uzaktan eğitim alıyorlar. 5. sınıf EBa canlı derler için eba girişi yapacak öğrenciler için eba giriş sayfasını paylaşıyor. İşte 2020-2021 5. sınıf eba giriş ekranı.

2020-2021 5. SINIF EBA GİRİŞ YAP

EBA Giriş eba.gov.tr 5. Sınıf Eba Girişi

5. sınıf öğrencileri EBA.GOV.TR sitesine girdiklerinde yukarıdaki görseldeki gibi ÖĞRENCİ yazan menüden EBA GİRİŞ yapabilirler.

eba öğrenci girişi 5. sınıf

Öğrenciler EBA’ya T. C. Kimlik NO ve EBA şifreleri ile girebilirler.

5. Sınıf EBA Şifresi Nasıl Alınır?

5. sınıfa geçen öğrenciler EBA’ya 4. sınıf eba şifreleri ile girebilirler. Fakat EBA şifresini kaybeden veya unutan öğrenciler EBA şifrelerini yeni okullarından yani ortaokul sınıf öğretmenlerinden isteyebilirler. 5. sınıf kayıtları tamamlandığı için eba şifrenizi yeni okul müdürlüğünden, müdür yardımcısından yada sınıf öğretmeninizden isteyebilirsiniz.

EBA 5. SINIF CANLI DERS SAATLERİ

EBA 5. SINIF CANLI DERS SAATLERİ

EBA CANLI DERSE GİREMİYORUM, EBA CANLI DERSE NASIL GİRERİM?

Uzaktan eğitim boyunca hem EBA TV’den hem EBA portaldan hem de EBA canlı yayından eğitime devam eden 5. sınıflar EBA canlı yayın sırasında bir çok problem yaşıyor. Öğretmenlerinin yaptığı eba canlı yayına bağlanmak isteyen öğrenciler yayına girerek bir çok hata alıyor. Bu hataların çözümlerini sizler için sıraladık.

  • EBA Canlı Yayına Girerken yoğunluktan dolayı bir çok öğrenci canlı derse giremiyor. Eğer canlı ders uygulamasını açtığınızda ekranda canlı ders uygulaması dönüyorsa biraz beklemeniz gerekecek.
  • EBA Canlı Ders Uygulaması Açılmıyor.
    Eğer EBA canlı ders uygulaması açılmıyorsa uygulamayı yeniden indirip kurduktan sonra canlı derse katılmayı deneyebilirsiniz.
  • EBA Canlı Derse Giremiyorum Çok Kalabalık uyarısı verdi.
    Eğer canlı ders saatinizde EBA çok yoğunsa “EBA Çok Kalabalık ” hatası verecektir, biraz bekleyip tekrar giriş yapmayı deneyiniz.

Eğer EBA Canlı derse girerken aldığınız hatalar yukarıdakilerden farklı ise yorum bölümünden yazabilirsiniz.

5. sınıf EBA giriş ile ilgili sorularınızı ve yaşadığınız problemleri YORUM bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.